Datový zdroj 6@0.5x
O kom o čem

O mně

Jmenuji se Kamila Kohoutová. Kdysi dávno (1987) jsem vystudovala VŠ zemědělskou v Praze se zaměřením na rostliny. Po revoluci, díky najednou dostupné literatuře o alternativní medicíně a zdravotním potížím mým i mých dětí, které vzdorovaly medicíně klasické, jsem se začala vzdělávat v tomto oboru. V roce 1991 jsem absolvovala roční kurz, tehdy pod záštitou ministerstva školství, kde nám půl roku přednášeli lékaři klasické medicíny a druhou půlku odborníci různých alternativních oborů jako fytoterapie, reflexní terapie a dalších směrů. Též jsem absolvovala pětiletý výcvik skupinové psychoterapie.

V roce 1995 jsem založila a 18 let provozovala obchod s bylinami, zdravou výživou, drahými kameny, potravními doplňky atd. v České Kamenici. V rámci péče o zdraví jsem vyzkoušela všechno možné, ale skutečnou pomocí pro mně a rodinu byla až metoda C.I.C., kterou jsem po absolvování příslušných kurzů začala poskytovat po večerech v obchodě. Později mně oslovila kraniosakrální terapie, kterou jsem také zařadila do nabídky pro své klienty. Kvůli narůstajícím nepříznivým socioekonomickým změnám na malém městě jsem nakonec obchod zavřela, absolvovala kurz masáží a dál poskytovala tuto péči a předchozí terapie.
.
V době covidové, kvůli opakujícím se omezováním činnosti, jsem rok pracovala na rehabilitačním oddělení nemocnice, což byla velmi cenná zkušenost práce s velmi nemocnými a starými lidmi. Bohužel (nebo bohudík?) moje tělo nevydrželo nápor požadovaných očkování- proti žloutence plus okamžité prodělání covidu a následná příliš brzy provedená očkování proti témuž, jak se tehdy doporučovalo ( po 3 měsících) a já zůstala jen ležet, i při jídle jsem musela dělat kvůli únavě přestávky, vyčistit si zuby byl nadlidský výkon a dostat se z bytu a vyjít na osmkrát čtyři patra se mi povedlo až po měsíci. Nyní, téměř po roce se cítím úplně v pořádku.

Proč o tom píšu. Vím,že se to přihodilo a nejspíš ještě přihodí i dalším lidem a toto byl pro mně vlastně další kurz. Lékařská vyšetření nic zásadního nenašla a tak jsem si musela pomoci sama. Využila jsem tedy mojí dobře známou metodou C.I.C a za podstatného kolegů pracujících podobnými metodami se mi mé síly a zdraví vrátily. Díky tomu mám velmi bohaté osobní zkušenosti se zvládáním těchto problémů a jejich následků, které tak mohu poskytnout svým klientům.

A proto bohudík.

Mám závažné autoimunitní onemocnění. K paní Kohoutové docházím již bezmála 10 let a to jak na řízenou očistu těla, tak i na kraniosakrální terapii. Za tu dobu se mi výrazně zlepšily bolesti kloubů a významně zvýšila celková životní vitalita. Rovněž se podařilo zapracovat na osobních i rodinných vzorcích, které mi bránily spokojeně žít. Ve spolupráci s paní Kohoutovou budu rozhodně i nadále pokračovat. 🙂
D. K.
Objednejte se ještě nyní

Objednejte se již dnes

Zavolejte nám nebo zanechte kontaktní údaje a já se vám ozvu na zpět.

Otevírací hodiny

Pondělí - Pátek: 10:00-21:00
Předem se vždy objednejte.

Kontakt

Telefon: 724 669 260
Email: kamila@okomocem.cz