Datový zdroj 6@0.5x
O kom o čem

Kontrolovaná a řízená očista těla C.I.C Joalis

Tato metoda vznikla na základě dlouholetého výzkumu MUDr. Josefa Jonáše a spolupracovníků firmy Joalis.

Za příčinu nemocí považuje toxiny v orgánech a tkáních těla. Přítomnost těchto toxinů v konkrétních tkáních se zjišťuje pomocí EAV přístroje Salvia a počítačového programu.
Tyto toxiny se z těla odstraňují podáváním speciálních potravních doplňků JOALIS ( výluhy z bylin doplněné o informační složky). Což vede k nastartování samoléčebného procesu.

Toxiny mohou být mikrobiální, mohou pocházet ze životního prostředí, potravin, oděvů apod., (jako jsou nejrůznější chemikálie, těžké kovy, radioaktivní látky). Toxiny ale mohou být i psychické, ty mají na funkci organismu stejně neblahý vliv jako ty předchozí. I tyto lze zjišťovat a ovlivňovat, což vede ke zrychlení uzdravování a významně zlepšuje kvalitu života člověka.

Vyšetření též může odhalit problémy s látkovou výměnou, neschopnost těla dobře zpracovat lepek, mléčnou bílkovinu, laktózu, cukry ,tuky,…. Z těchto pro konkrétního člověka problematických potravin vznikají v těle metabolity. Ty situaci ještě více komplikují, bez jejichž odstranění není možné skutečné dlouhodobé uzdravení.

Tyto metaboility jsou též často podepsány za nemožností zhubnout v určitých partiích těla, přestože se dotyčný člověk stravuje „zdravě“ a hýbe se. Co je zdravé pro většinu, nemusí být zdravé a postačující pro každého.

Tato metoda je vhodná pro ovlivnění všech chronických a opakujících se onemocnění. Vždy pomáhá zvýšit a harmonizovat imunitu a psychickou pohodu. Je také výbornou pomocí pro ty, kteří chtějí na sobě pracovat, nebo ve svém životě něco změnit a stále se to nějak nedaří. Toxiny v našem organismu mají totiž schopnost „fixovat“ naše obvyklé způsoby jednání, vnímání, prožívání a brání jejich změně. Jsou vždy přítomné pokud často prožíváme úzkost, deprese, výbuchy zlosti, „startujeme na první našlápnutí“, jsou podepsané za nízkým sebevědomím, přílišnou starostí o druhé, vymýšlením nejčernějších scénářů a mnohými dalšími potížemi.

Vyšetření trvá při první návštěvě kolem 1,5 hodiny, 1 hodinu při dalších. Většinou se podávají 3-4 preparáty najednou, které klient užívá doma. Pro děti od 3 let byly vyvinuty speciální sirupy, které řeší nejčastější problematiku dětského věku. Pro kojence a batolata jsou určeny speciální oleje, které se aplikují na kůži.
Více informací naleznete na www.joalis.cz

Objednejte se ještě nyní

Objednejte se již dnes

Zavolejte nám nebo zanechte kontaktní údaje a já se vám ozvu na zpět.

Otevírací hodiny

Pondělí - Pátek: 10:00-21:00
Předem se vždy objednejte.

Kontakt

Telefon: 724 669 260
Email: kamila@okomocem.cz